Services - Consultations - Projects
MHinfinity
Náš tím

Náš tím

Tím MH Infinity je tvorený freelancermi, obchodníkmi, umelcami, živnostníkmi a ďalšími samostatnými odborníkmi, ktorí sa prostredníctvom našej spoločnosti postarajú o riadenie a zrealizovanie Vášho projektu od úplneho začiatku až po odovzdanie diela v mene spoločnosti MH Infinity, s.r.o.

V nasledujúcej časti Vám priblížime náš tím, ktorý bude s vášňou pracovať na Vašich budúcich projektoch.

Miloš

konateľ

okr. Stropkov

ceo@mhinfinity.com

Rád Vám pomôžem formou zákazky na vytvorenie projektu zabezpečiť zrealizovanie rôznych projektov a poradím v oblasti živností a účtovníctva.

Poslanie/Zameranie/Nadanie: Nadšenie pre IT projekty, podnikateľské a sprostredkovateľské projekty najmä online

Znalosti: Organizovanie, Účtovníctvo, Tvorba webstránok vo WordPress,


Betty

Košice

betty@mhinfinity.com

Rada Vám pomôžem formou zákazky na vytvorenie projektu zrealizovať a zabezpečiť oslavu, pečenie tort, cateringovú akciu, výrobu luxusný dekoratívnych predmetov zo živice a malého nábytku na mieru, výrobu dioramy podľa Vašich požiadaviek. Pomôžem Vám formou poradenstva v zdravej výžive schudnúť so starostlivosťou po celú dobu až po dosiahnutý cieľ. Prostredníctvom MH Infinity Vám vytvoríme zdarma cenovú ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek. Konzultácie, návrhy a možnosti či je projekt možné zrealizovať a naceniť zašlite prosím na emailový kontakt. Neskôr v prípade spolupráce je možné dohodnúť telefonický aj osobný kontakt.

Poslanie/Zameranie/Nadanie: Kreatívny umelec pre umelecké projekty, Výživový poradca v oblasti chudnutia,

Znalosti: Anglický jazyk, Maďarský jazyk, Aranžérske znalosti, Organizovanie, Znalosti v oblastiach práce s ľuďmi, Znalosti v oblastiach zdravia a výživy, Geodézia, Kartografia, Kataster

Referencie malých realizovaných projektov:

Zrealizovaný projekt: Torta pre malú Viki
Zrealizovaný projekt: Orientálne sedenie s vodnou fajkou a luxusným živicovým podsvieteným stolíkom
Zrealizovaný projekt: Diorama
Zrealizovaný projekt: Diorama

Lívia

Banská Bystrica

livia@mhinfinity.com

Moje znalosti a zručnosti oceníte najmä vo freelance projektoch v oblastiach copywritingu, marketingu, seo. Spoločne s ďalšími kolegami sa rada budem podieľať prostredníctvom MH Infinity, s.r.o. na realizácií Vášho projektu pre oblastí IT, copywrite a online marketingu.

Poslanie/Zameranie/Nadanie: Freelancer

Znalosti: Anglický jazyk, Francúzsky jazyk, Copywriting, Prekladateľstvo, Freelancerske znalosti v oblasti starostlivosti o ecommerce projekty, SEO, Online marketing,

Referencie realizovaných projektov: Copywrite texty pre Aboutyou.sk,